LEMOR NASIR SOLÜSYONU

Ürün Kodu: 000185
STOK'tan satış.
Fatura ve Garanti belgeli satış.
17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün KARGO'da.
Tüm Kredi Kartlarıyla alışveriş imkanı.
3D Secure ile %100 güvenli alışveriş.
Tüm ürünlerde SERVİS garantisi.
7 gün içinde koşulsuz geri iade.

Müşteri Hizmetleri: Danışma hattımızı arayarak ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.
tel :0 (332) 352 23 40


Nasırlarınızdan 5 dakikada kurtulun; Solüsyonu nasırlı bölgeye şişede bulunan fırça yardımı ile sürünüz. Bir dakika bekledikten sonra solüsyon sürdüğünüz bölgeyi tırtıklı bıcak yardımı ile (tercihen meyve bıcağı) kazıyınız. Bir önceki maddede belirtilen işlemi nasır bitinceye kadar yenileyiniz. Son aşamada kazıma sonucu ortaya çıkmış olan nasırı, bıcağın sivri ucu ile yavaşca çıkarınız. İşlem bittikten sonra bölgeyi yıkayınız. Kazıma işleminde bölgeyi tahriş düzeyinde zorlamayınız. Gereksinim halinde işlemi birkaç gün sonra yanileyiniz Uyarı; Yakın mesafeden koklamayınız. El ve göze temasından sakınınız. Temas halinde su ile yıkayınız. Kimyasal ürünlere alerjisi olanlar, diyabet hastaları ve hamileler uzman onayı ile kullanmalıdır. Ayaktaki nasırlı bölge dışında kullanmayınız. Açık yaralarda kullanılmaz.

UYARI 1:Sitemizde satılan tüm ürünler T.C.Tarım ve Köyİşleri Bakanlığından izinli olup izin numaraları satın alacağınız ürün kutularının üzerindedir. Bu ürün ilaç değildir. Ürünler Beşeri tıbbi ürünler kapsamında yer almaktadır. tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği veya doktorunuzun reçete ile yazdığı ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürünün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime,eczacıya danışınız.Hamile ve emzirme döneminde olan bayanların kullanması tavsiye edilmez.Küçük çocuklar ve bebeklerde kullanılmamalıdır.

UYARI 2:Sitemizde Satılan Ürünlermizin (Karışımları içerisindeki herhangi bir veya birkaç bitkiye özel hassasiyeti olmayan kullanıcılar üzerinde) bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.Ürünlerimizin karışım ve içerik bilgileri ise sitemizin ürün detay ve satın alacağınız kutularının üzerinde sizlere sunulmuştur. Ürünlerimizden tam anlamıyla etki görebilmek için Üretici firmanın  size tavsiye ettiği kullanma talimatlarına eksiksiz uyunuz.

Uyarı:  Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
sitemiz aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu sitemize ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: